O nás

Cesta magano.sk začala len v roku 2015. Po mnohých rokoch práce s drogériou sme si povedali, že sa chceme priblížiť k modernému svetu, byť viac na očiach. Vytvorili sme e-shop. Väčšinu produktov u nás poznáte, niektoré nepoznáte. Tie, ktoré nepoznáte, veríme, že spoznáte. "Sem-tam" nejaký ten produkt dovezieme zo zahraničia, hovorí sa, že lepšia kvalita, myslíme si tiež, no posúďte sami.

Ráno sa zobudíme, ideme do práce, príjem tovaru, nepretržité presúvanie, chystanie, balenie a naháňanie sa o sekundy, aby sme nesklamali. To je to, na čo sa každý deň tešíme. Toto je naše poslanie.

Je nás 14, robíme pre vás, no sme iba ľudia, čo občas blúdia – hlavne v sklade, kde je obrovské množstvo produktov, ktoré netrpezlivo čakajú na svoju šancu urobiť vám radosť (alebo aspoň účelne poslúžiť).

Magano pickeri sú neustále v strehu, akonáhle im pípne objednávka, ich tempo je vražedné a všetky zmysly zaostrené na vašu objednávku. Nekonečné preteky medzi sebou, kto uchmatne ten daný produktík skôr, ich nenechávajú chladnými!

Potom prídu chlapci z prepravnej spoločnosti a vezú balíčky na depo. To ich úlohou je doručiť tovar v čo najkratšom čase k novému (šťastnému) majiteľovi. K Vám.

No a naša odmena? Čo by mohlo byť pre nás lepšou odmenou ako to, že si na nás spomeniete, keď si najbližšie nebudete mať čím umyť riad?! Sme tu...

...magano.sk, to je:

  • Vyše 550 000 položiek skladom.
  • Doprava za 3,95€ s doručením do 48 hodín a 153 odbernými miestami.
  • Doprava zadarmo pri nákupe nad 79€.
  • Rýchla a ochotná zákaznícka podpora na čete, v maili, na facebooku alebo na telefóne.

Tím magano.sk