O nás

Cesta Magano začala už v roku 1992. Po mnohých rokoch práce ako veľkoobchod s drogériou a kozmetikou sme si povedali, že vám chceme uľahčiť nákup obľúbených výrobkov z pohodlia domova či kancelárie od overeného partnera na jednom mieste na Magano.sk a Magano.cz. Naši nákupcovia každý deň aktualizujú a rozširujú našu ponuku. Aj vďaka tomu sme exkluzívny dovozca viacerých značiek ako Cobra, Flowershop, Freshmaker, Super-Max a ďalších. Magano je miesto, kde nakúpite všetko potrebné pre vašu domácnosť, firmu, či školu. Využite aj Magano veľkoobchod a nakupujte z viac ako 550 000 produktov skladom s dodaním do 48 hodín od objednania za veľkoobchodné ceny.

Ráno sa zobudíme a ideme do práce. Príjem tovaru, nepretržité presúvanie, chystanie, balenie a naháňanie sa o sekundy, aby sme nesklamali. To je to, na čo sa každý deň tešíme. Toto je naše poslanie.

Náš 30 členný tím sa zo všetkých síl snaží splniť aj tie najnáročnejšie požiadavky našich vzácnych zákazníkov.

Magano skladníci sú neustále v strehu, akonáhle im príde objednávka, ich tempo je vražedné a všetky zmysly zaostrené na vašu objednávku. Nekonečné preteky medzi sebou, kto uchmatne daný produkt skôr, ich nenechávajú chladnými!

Potom prídu kuriéri z prepravnej spoločnosti a vezú balíčky a palety na depo. To ich úlohou je doručiť tovar v čo najkratšom čase k novému majiteľovi. K Vám.

No a naša odmena? Čo by mohlo byť pre nás lepšou odmenou ako to, že si na nás spomeniete, keď budete opäť objednávať drogériu, kozmetiku a hygienické potreby a využijete služby overeného partnera Magano.

Magano, to je aj:

  • 100% tovaru skladom
  • 30 rokov skúseností v drogérii a kozmetike
  • Viac ako 550 000 položiek
  • Doprava s doručením do 48 hodín
  • Doprava zadarmo pri nákupe už od 79€
  • Viac ako 2 000 veľkoobchodných odberateľov
  • Overený partner Heureka


Tím Magano